Çağrı Merkezi / 0262 644 05 06

Bize Yazın / info@eryasosyalhizmetler.com

Fabrika Temizliği

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Fabrika Temizliği
Sevdiklerinizle Paylaşın

Fabrika Temizliği


Fabrika temizliği hayli zor ve profesyonellik isteyen bir temizlik hizmetidir.

Temiz ve bakımlı bir fabrika her zaman sağlık ve güvenli olarak çalışır. Üreticiler için büyük önem taşıyan hijyen fabrikanın çalışanlarını da büyük oranda etkiler sağlıklı çalışma alanları ve koşulları altında çalışan bir işçi daha çok verim sağlar ve başarılı olur. Teknolojik çalışmalarla yapılan temizlik tüm fabrikanın bölümleri için titiz bir çalışma ile yapılmaktadır. İmalathane gibi üretim yerlerinin temizliği için kaliteli bir üretim için önemli olan fabrika temizliği gerekli ve rutin olarak yapılması gereken bir uygulamadır. Malzemelerin ve fabrikadaki aletlerin daha uzun ömürlü olması içinde temizliğine önem verilmesi gerekmektedir.

Fabrika temizliğinde lider ve öncü kuruluş olan firmamızı tercih edin. Temizlik bizim işimiz bize güvenin sizlerin çalışma ortamlarınızı daha hijyenik ve temiz bir ortam yaratalım.

Fabrika temizliği faaliyet sektörünüze göre değişiklik gösterebilmektedir. Gıda üretimi yapılan fabrika ve imalathanelerde endüstriyel kimyasal kullanılamadığı gibi temizlik türüne göre temizlik uygulamalarıda değişiklik gösterebilmektedir. 


Erya Temizlik şirketi olarak verdiğimiz hizmet detayları şöyledir:Camların silinmesi, duvarların silinmesi, mobilyaların tozunun alınması, çöplerin toplanması, lavabo ve wclerin temizlikleri, merdiven ve asansör temizliği, zemin temizliği, iç cephe, dış cephe, içeride bulunan zeminler, aletlerin temizliği, makinelerin temizliği..

Fabrika temizlik hizmetimiz :Günlük, haftalık, aylık periyotlarla olduğu gibi bir defaya mahsus da olmaktadır.


Erya Temizlik şirketi size her koşulda hizmet vermeye hazırdır. İnşaat sonrası, tadilat sonrası, eşyalı veya boş tüm meskenler için size uygun çözümler mevcuttur. Evlere, işyerlerine, dairelere, binalara, fabrikalara, ofislere, restaurantlara, yemekhanelere, sağlık işletmelerine, dershanelere, otellere, üretim alanı veya depolara herzaman heryere aynı titizlikle hizmet veriyoruz.

Fabrika temizliği konusunda ihtiyacınız olan temizlik personelinin temini konusunda VIP Temizliğe ulaşabilirsiniz.
Copyright © 2017- 2020. Erya Sosyal Hizmetler Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...

Copyright © 2017 Erya Temizlik ve Sosyal Hizmetler Bu sitenin Web Tasarım ve SEO çalışmaları Abdulkadir ŞEKER Tarafından Yapılmaktadır