Çağrı Merkezi / 0262 644 05 06

Bize Yazın / info@eryasosyalhizmetler.com

Endüstriyel Temizlik

Anasayfa / Endüstriyel Temizlik
Sevdiklerinizle Paylaşın

Temizlik Şirketi, endüstriyel tesislerin ihtiyaçlarını anlar. İster bir fabrika ortamında ekstra güvenlik önlemleri ve prosedürleri isterse ağır endüstriyel tesislerin temizliğinde ortaya çıkan benzersiz zorluklar olsun, deneyimli personel sunulan hemen hemen her görevi yerine getirmeye hazırdır.

Çoğu zaman endüstriyel tesisler, üretim zamanlarında temizliğin tamamlanmasını gerektirir. Aktif üretim makineleri ve forklift trafiği üzerinde çalışırken, temizlik personeli arasında güvenlik ve kaza önleme konusunda artan bir farkındalık olmalıdır. Temizlik Şirketi, çalışanlarımızın hem kendileri hem de çalışanlarınız için güvenli bir şekilde çalıştığından emin olmak için güvenlik önlemlerine sahiptir.

7/24 çalışma ortamlarında temizlik, iyi iletişimin yanı sıra gün geçtikçe sürekli olarak gerçekleştirilen etkin temizlik yöntemleri ve prosedürleri ile kolayca aşılabilecek zorluklar sunar. Tesisinizde aynı personeli koruyarak ve ciromuzu düşük tutarak, temizlik verimliliğimizi en üst düzeye çıkarmak için tesislerinizin iş akışında çalışabiliriz.

  • Endüstriyel ortamlarda deneyim
  • Artan güvenlik önlemleri
  • Tesisinizde tutarlı personel planlaması
  • Esnek temizleme süreleri
  • Uygun maliyetli temizlik sıklıkları
  • Özel temizlik işleri konusunda eğitim almış çalışanlar

Copyright © 2017- 2020. Erya Sosyal Hizmetler Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...

Copyright © 2017 Erya Temizlik ve Sosyal Hizmetler Bu sitenin Web Tasarım ve SEO çalışmaları Abdulkadir ŞEKER Tarafından Yapılmaktadır