Çağrı Merkezi / 0262 644 05 06

Bize Yazın / info@eryasosyalhizmetler.com

Cam Temizliği

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Cam Temizliği
Sevdiklerinizle Paylaşın

Cam Temizliği

Erya Temizlik ve Sosyal Hizmetler Cam Temizliği konusunda daima lider olma amacıyla, kaliteli hizmetleri firmanıza ulaştırmayı hedeflemiştir.

 

Daha temiz toz ve kirden arındırılmış camlar mekanınızın iyi görünmesini sağlar. Cam Temizliği, sık aralıklarla yapıldığı takdirde, çerçevelerin de temizliği daha kolay olup zaman almayan bir işlem olmaktadır.

 

Cam Temizliği uygun kimyasal içerikli arındırıcılar ve parlatıcılar ile yapılmaktadır. Cam Temizleme ürünleri toz ve kir tutmama özelliği taşıyarak yağmur ve kar suyu izi kalmadan parlak ve temiz görünüm sağlama özelliği taşımaktadır. Erya Temizlik Ürün tedariğinde kaliteli markalar ile çalışmayı prensip edinmiştir. 


Firmamıza yapılan müracaatlarda normal ev ya da işyeri Cam Temizliği istekleri, konusunda uzman elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.

 

Yüksek binalardaki Cam Temizliği için gelen talepler, yükseklik durumuna göre, sepetli vinç üzerinde yapıldığından, çalışan arkadaşlarımızın güvenlik önlemleri sağlanarak uygulanmaktadır. 


Binanın yükseklik durumu ve camla kaplı alan işin bitme süresini etkilediğinden, mümkün olan en kısa sürede işlemin sonlandırılması için çalışma yapılır. Havanın durumu, özellikle yağmur, kar ve rüzgar gibi doğa olayları cam temizliğini etkileyen yarım bırakılması gereken veya temizlik yapılan camların tekrar kirlenmesini sağlayan olaylardır. Cam Temizliği, evlerin ya da işyerlerinin havasını değiştiren, ortamda daha temiz ve ferahlık katan bir uygulama yaratmaktadır.

 

Firmamıza belli dönemlerde daha yoğun talepler olduğundan, bazı durumlarda sıraya koyma veya olabilmesi en kısa süren tarihler verilebilmektedir. Fiyat uygulaması da alana göre değişen aralıklarda olup, firmamız tarafından fatura kesilerek yapılmaktadır.

 


Cam Temizliği dalgalı görüntü bırakmadan kurulama yöntemleri silpaslarla veya alana göre suyu iyi çekebilen özel mikrofiber bezlerle yapılmaktadır.

 

Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki cam temizliği belirli aralıklarla yapılmalı ve binamızı korozyona karşı korumalıyız. 


Bir diğer önemli husus ise; dış cephe cam temizliğini yapan şirket ya da kişilerin iş güvenliği açışından dış cephe cam temizliği yapan personellerin SGK lı olmaları ve müşteriye bu konuda güven vermeleridir. Erya Temizlik Ve Sosyal Hizmetler çalıştırdığı her personelinin SGK girişini yapmaktadır.


Dış cephe alikobant, alemiyon, Metal, kaplama, cam giydirme cephe, btb, plaza ya da yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, asma sepet yardımı, makaslı platform, örümcek vinç, dağcı, ya da teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir.

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...