Çağrı Merkezi / 0262 644 05 06

Bize Yazın / info@eryasosyalhizmetler.com

Alikobant Temizliği

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Alikobant Temizliği
Sevdiklerinizle Paylaşın

Alikobant Temizliği


Alikobant kaplı cehpelerinizin, tabelalarınızın ilk günkü gibi tertemiz olması için bizi aramanız yeterli. Erya Temizlik cephe temizliğinde özel eğitilmiş konusunda uzman personellerle çalıştırmaktadır.


Temizlikte kullanılacağı ürün konusunda deneyimi ve bilgisi olmayan bir firma ile yaşayacağınız tecrübenin sonucu ağır olacağından çok iyi araştırma yaparak doğru firmayla çalışmalısınız. Doğru yerde doğru ekip, ekipman ve ürün kullanımıyla kalıcı ve pratik çözümler sunarak müşteri memnuniyetinin üst düzeyde tutulmasını önceliğimiz olarak görmekteyiz. Özellikle alikobant temizliği çok fazla titizlik ve deneyim isteyen bir temizliktir.

 

Personellerimizin eğitimleri ciddiyetle yapılarak olması gereken kişinin olması gereken yerde olmasını sağlamakta ve doğru işi uzman ellere teslim etmekteyiz. Dış cephe temizliği yılda en az iki defa yapılmalıdırki binalarımız korozyondan etkilenmesin bilinçli yapılan temizlik yağmur kar ve tozdan maksimum koruma sağlayarak dış cephenizi uzun yıllar kullanabilmenizi sağlayacaktır. Ayrıca müşterilerinize karşı vitrininiz olan dış cephenizin temizliği oldukça önemli bir husustur.

 

Periyodik bakımlar halinde yaptırabileceğiniz alikobant temizliği bu anlaşma içeriğince yapıldığında şirketinize özel fiyatlar uygulanabilecektir. Tecrübe ve deneyimlerimizle sizlerden gelen önerileri de göz önünde bulundurarak ücretsiz keşif yapacağımız firmanızda üst düzey konfor sağlamak birincil önceliğimizdir. Doğru kimyasal kullanılarak yapılan temizlik ve garantili hizmet ile periyodik bakımlarınızı da yaptırabileceğiniz firmamız uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

Doğru kimyasal kullanılmamasından kaynaklı zararların geri dönüşü çok fazla maliyetleri beraberinde getirecektir ancak böyle bir işlemi yaptırmış bile olsanız çaresiz değilsiniz firma olarak uzun zaman neticesinde de olsa bu görüntü kirliliğini de giderecek deneyim ve beceriye sahibiz. Korozyondan koruyacağınız binanızı yılda iki kez temizletmek için kaliteli işinde uzman personellerle yola çıkan ve doğru temizlik ürünü kullanımı için hiçbir maliyetten çekinmeyen firmamızla hizmetinize hazırız.

 

 

   

Dış cephe alikobant temizlik, cam temizliği ve alikobant temizliği uzmanlık gerektiren bir temizlik türüdür. 


Dış cephe temizliği’nde metal, kompozit kaplama, alikobant cephe ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli her yüzeyin temizlik kimyasalı kendine münhasır olmalıdır. 

Kullanılan kimyasallar kesinlikle ISO&TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir.


Doğru seçilmeyen temizlik ürünleri cepheye zarar vermekten öteye gitmez, aksine korozyonu hızlandırır. Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki dış cephe metal temizliği yılda en az iki kez yapılmalı ve binamızı korozyona karşı korumalıyız. 


Bilinçli yapılan dış cephe temizliği cephelerin yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını sağlayacağı gibi estetik görünümlerini de koruyacaktır. Bir diğer önemli husus ise; dış cephe alikobant temizliği yapan şirket ya da kişilerin iş güvenliği açışından dış cephe temizliği yapan personellerin SSK lı olmaları ve müşteriye bu konuda güven vermeleridir.


Dış cephe alikobant, alüminyum, Metal, kompozit kaplama, cam giydirme cephe, btb, plaza ya da yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, asma sepet yardımı, makaslı platform, örümcek vinç ya da teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir.


Cephenizin periyodik (sürekli) temizlik silimi konusunda sözleşme önerilerimizi dikkate almanızı önerir çalışmamızın devamını dileriz…

Erya Temizlik Şirketi; tecrübeli personel, doğru kimyasal teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile siz müşterilerine yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.Copyright © 2017- 2020. Erya Sosyal Hizmetler Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...

Copyright © 2017 Erya Temizlik ve Sosyal Hizmetler Bu sitenin Web Tasarım ve SEO çalışmaları Abdulkadir ŞEKER Tarafından Yapılmaktadır